تبلیغات
Learn EveryThing - بیوگرافی این شخصیت های تیکن
 
درباره وبلاگ


بهترین ها در وبلاگ ما


مدیر وبلاگ : Ali Noori
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
Learn EveryThing
قدرتمندترین وبلاگ آموزشی و دانلود نرم افزار ایرانیان
صفحه نخست             تماس با مدیر           پست الکترونیک               RSS                  ATOM
جمعه 13 شهریور 1388 :: نویسنده : Ali Noori
شخصیت های تیکن همیشه جذاب بوده اند. و اینک بیو گرافی این شخصیت هابر روی ادامه مطلب كلیك كنید
نام : Jack-5
استیل مبارزه : قدرت حیوانی
ملیت : نامعلوم
سن : صفر

اطلاعات تکمیلی : دو سال پیش یک دانشمند فیزیک به نام جان تلاش کرد که به ساختمان هیهاجی میشیما مخفیانه وارد شود ، اما سربازان میشیما او را می یابند و گان جک خود را در مسیر گلوله های آنها قرار میدهد تا زندگی جان را نجات بدهد ، اما سیل گلوله ها او را از پا در می آورد ، روز بعد از این ماجرا جان توسط گروهی به نام شرکت جی نجات پیدا میکند و در آن شرکت مشغول مطالعه در مورد روبات ها می شود. او موفق به ساختن جک 4 می شود و سپس با استفاده از اطلاعات او موفق به ساخت جک 5 میشود ، سپس جان روبوت خود را وارد تورنمنت تکن 5 کرده تا او را تست نماید.

نام : Asuka Kazama
استیل مبارزه : هنر های رزمی سنتی کازاما
ملیت : ژاپنی
سن : 17 سال

اطلاعات تکمیلی : از زمان کودکی هنرهای رزمی را نزد پدرش فرا میگرد ، حسی عجیبی از عدالت در او موج میزد، در محله اوساکا به خاطر پیروزی در مبارزات تن به تن مشهور بود، یک روز که به خانه باز می گشت متوجه حضور مردم در اطراف محل سکونتش شد در نهایت دریافت مرد چینی غریبه ای همه را شکست داده و پدر او را هم روانه بیمارستان کرده است. چند روز بعد یک کاراگاه بین المللی از هونگ کنگ برای تحقیق آمد و او دریافت که غریبه چینی قصد ورود به تورنمنت را داشته ، ازوکا هم برای یافتن او و گرفتن انتقام ، وارد تورنمنت تکن 5 شد. اما آیا او را پیدا خواهد کرد ؟

نام : Ling Xiaoyu
استیل مبارزه : هنرهای مختلف رزمی چینی
ملیت : چینی

اطلاعات تکمیلی : او یک دانش آموز دبیرستانی بود که ماموریت داشت از خانواده میشیما محافظت کند.در تورنمنت قبلی او از دست نقشه های پلید هیهاجی به وسیله یوشی میتسو نجات پیدا کرد ، سپس دریافت تمام این بد شانسی ها و ناکامی هایی که برای او رخ داده است به خاطر رفتارهای بد پسر هیهاجی ، کازویا می باشد. وقتی خبر مرگ هیهاجی را شنید اشک در چشمانش جاری شد و آرزو میکرد که ای کاش زمان بازمی گشت و او دوباره هیهاجی را میدید ، بعد ها او با یک دانشمند زیرک ملاقات کرد که میگفت یک ماشین زمان ساخته و او را به هر زمانی که بخواهد منتقل می کند اما شرط این بود که در تورنمنت تکن 5 پیروز شود و اینطور بود که لینگ وارد تورنمنت شد. آیا او میتواند در این تورنمنت پیروز شود ؟

نام: Yoshimitsu
استیل مبارزه : نینجیتسو پیشرفته
ملیت : ژاپنی

اطلاعات تکمیلی : او سر دسته گروه مانجی بود و قصد داشت با شرکت در تورنمنت های مختلف از پولی که به دست می آورد به کمک مردم گرسنه جهان بشتابد. در پایان تورنمنت قبلی او وارد کاخ میشیما شده و اقدام به سرقت مقداری پول کرد در طی این عملیات او برایان را هم از دست دکتر بوسکونوویچ نجات داد. یک ماه بعد یک پیغام از طرف آزمایشگاه دکتر به او داده شد وقتی به آنجا رفت متوجه کشته شدن تمامی افراد گروه مانجی شد و وقتی از دکتر حرف کشید دریافت مقصر اصلی برایان بوده و با خود عهد بست از او انتقام بگیرد. زمانی که خبر شرکت بریان در تورنمنت تکن 5 را شنید او هم در این تورنمنت ثبت نام کرد. آیا او خواهد توانست از برایان انتقام بگیرد ؟

نام : Bryan Fury
استیل مبارزه : کیک بوکسینگ
ملیت : آمریکایی

اطلاعات تکمیلی : به منظور قوی کردن دستگاه عصبی خود و کنترل بیشتر بر بدنش ، خود را به دکتر بوسکنوویچ معرفی کرد و به یک خواب عمیق فرو رفت ، وقتی از خواب بیدار شد متوجه شد که هیچ تغییری در بدن او به وجود نیامده است و زمانی که علت را جویا شد دریافت که مکانیسم بدن او پیچیده است و ماده مخصوص روی بدن او کار نمیکند.اما دکتر با استفاده از یک دینام قدرت همیشگی وارد بدن او کرده است.چند روز بعد برایان متوجه شد که تورنمنت جدیدی در شرف برگزاری است او تصمیم گرفت وارد این تورنمنت شود تا نیروی جدید خود را تست کند. اما آیا نیروی جدید برایان کارساز است و او قادر به غلبه بر حریفان خود می باشد ؟

نام : Feng Wei
استیل مبارزه : کنپو چینی
ملیت : چینی

اطلاعات تکمیلی : او تمریناتش را به طور مداوم انجام میداد تا قویترین مبارز جهان لقب گیرد. هنگامی که خردسال بود کنپو را نزد استاد کنپو آموخت. استاد او به شینکن معروف بود،که دارای مشت خدایان بود. بعدها که فنگ وی بزرگ تر شد به راستی یکی از مبارزان قوی آن مکان لقب گرفت و به منظور رسیدن به آرزوی خود ، قوانین را زیر پا گذاشت و به استیل های دیگر هنرهای رزمی رو آورد. وقتی استادش مانع کار او شد ، استاد خود را کشت و در طی این اتفاقات متوجه شد برای اینکه استاد واقعی هنرهای رزمی شود باید کتیبه شینکن را که به وسیله افراد میشیما به سرقت رفته است را بیابد. این بود که او وارد تورنمنت پنجم شد. آیا او خواهد توانست کتیبه را پیدا کند و استاد واقعی هنر های رزمی شود؟

نام : Craig Marduk
استیل مبارزه : بکسینگ
ملیت : استرالیایی
سن : 28 سال

اطلاعات تکمیلی : بکسور قوی هیکل و شکست ناپذیر ، از اینکه در تورنمنت قبلی شکست خورد بسیار خشمگین است و پس از اینکه از بیمارستان مرخص شد به تمرینات سنگین رو آورد تا بتواند خود را قویتر کند.یک روز او وارد تورنمنت بوکسینگ شد در حالی که یه ماسک از پلنگ به صورت داشت ، او همه را شکست داد تا به فینال مسابقات رسید و آخرین مبارز را نیز شکست داد و قدرت خود را به رخ همه کشید اما او هدف مهم تری داشت و آن رویارویی با کینگ دشمن دیرینه اش بود به همین منظور در تورنمنت پنجم ثبت نام کرد. آیا او این بار میتواند کینگ را شکست دهد ؟

نام : King
استیل مبارزه : کشتی کج پیشرفته
ملیت : مکزیکی

اطلاعات تکمیلی : کسی که در دو تورنمنت پیشین قهرمان شد. بعد از اینکه کریگ مرداک را در تورنمنت قبلی شکست داد برای گرفتن انتقام استاد خود به بیمارستان محل بستری مرداک رفت تا او را بکشد و کار را یک سره کند ولی هنگامی که بر بالین مرداک حاضر شد دریافت که آتش انتقام او فرو نشسته و از کشتن او منصرف شد. بعد ها خبر رسید که مرداک یک ماسک از پلنگ به چهره زده و او را به مبارزه فرا خوانده است . کینگ با خود گفت اجازه نخواهم داد تا نام استادم بی آبرو شود و تصمیم به شرکت در تورنمت پنجم گرفت تا با مرداک مبارزه کند. آیا او پیروز خواهد شد و انتقام استاد خود را خواهد گرفت؟

نام : Julia Chang
استیل مبارزه : کونگ فو
ملیت : آمریکایی

اطلاعات تکمیلی : او همچنان به تحقیقات خود در مورد بازیابی جنگل ها ادامه میداد.بعد از این که در تورنمنت قبلی دریافت که از عهده بازیابی جنگلها بر نمی آید و قادر به انجام کاری در این زمینه نیست به محل زندگی خود بازگشت و شروع به مطالعه و ادامه تحقیقاتش در این مورد کرد اما همواره نتایج تحقیقات و آزمایشات او با بن بست مواجه میشد. تا اینکه یک روز نامه ای به زبان خارجی به دستش رسید ، ضمیمه نامه یک آگهی بود که او را به تورنمنت پنجم دعوت میکرد. جولیا هم به منظور بر آورده کردن آرزوی دیرینه اش قدم به این تورنمنت گذارد. آیا او خواهد توانست فرمول مخصوص بازیابی جنگل را بدست آورد ؟

نام : Raven
استیل مبارزه : نینجیتسو
ملیت : نامعلوم
سن : نامعلوم

اطلاعات تکمیلی : او با نام رمز ری ون و به عنوان یکی از ماهرترین ، باهوشترین و خشن ترین مامور های دولتی شناخته شده است. او در یکی از ماموریت های خود به کاخ زایباتسو رسید و شاهد نبردی شدید بین هیهاجی و گروهی از جک ها بود در این بین جک بعد از خودکشی باعث مرگ هیهاجی شد. بعد ها زمانی که خبر برگزاری تورنمنت پنجم را شنید برای کسب اطلاعات و انگیزه ها وارد این تورنمنت شد. اما براستی او کیست؟در لحظه مرگ هیهاجی در آنجا چه میکرده ؟ به هر حال ری ون یکی از شخصیت های مهم و کلیدی در تکن 5 است که حقایق زیادی را در مورد داستان فاش خواهد کرد.

نام : Jin Kazama
استیل مبارزه : کاراته
ملیت : ژاپنی

اطلاعات تکمیلی : جین کازاما فرزند هیهاجی میشیما و جون کازاما.او پس از نبردی طولانی ما بین کازویا و هیهاجی ، جین ، هانمورو را ترک کرد ، اما بعدها گرفتار یک اهریمن شد و سپس به وسیله یک صدای ناشناخته از خواب بیدار شد و جلو چشمان خود یک کوه عظیم را مشاهده کرد که در اثر توفانی سهمگین در حال خراب شدن بود. به هر حال جین شکی نداشت که او مسئول این خرابی است و به مجرد بازگشت به یاکوشیما دچار کابوسی وحشتناک شد و دریافت که اهریمن درون او هر روز قوی تر می شود و مدت زمان کمی باقی مانده تا او کاملاً آلوده شود ، او بدون هدفی راهی سفری نامعلوم می شود و در این بین تنها رهبرش ، سرنوشت اوست.اما براستی هدف او از وارد شدن به تورنمنت پنجم چه بوده؟

نام : Kazuya Mishima
استیل مبارزه : کاراته سبک میشیما
ملیت : ژاپنی

اطلاعات تکمیلی : او پسر هیهاجی میشیما و اولین کسی بود که به وسیله نیروی اهریمنی آلوده شد پس از اینکه در مقابل هیهاجی و سپس جین در هانمارو تن به شکست داد ، متوجه شد که به وسیله گروهی از جک ها به دام افتاده است در این بین با کمک به هیهاجی شروع به مبارزه با روبات ها می کند، اما کازویا در یک فرصت مناسب از مهلکه فرار کرد و جان خود را نجات داد. سپس او به شکل یک اهریمن درآمد و قبل از آنکه کاخ منفجر شود پرواز کرد و گریخت. بعد ها برای اینکه بفهمد چه کسی به او خیانت کرده و قصد کشتن او را داشته به تورنمنت پنجم قدم گذارد.براستی کسی قصد کشتن او را داشته یا فقط خیالات بوده، شاید آن مرد با علامت ایکس در چهره اش دخالتی در این ماجرا دارد؟

نام : Hwoarang
استیل مبارزه : تکواندو
ملیت : کره جنوبی

اطلاعات تکمیلی : ستاره تکواندو و رقیب همیشگی جین کازاما، در تورنمنت چهارم برای جلوگیری از مبارزه او با رقیب همیشگی اش او را بازداشت کردند و پس از مدتی او را به سفارتخانه کره بردند. سفیر به او گفت ما به شما یک عذر خواهی رسمی بدهکار هستیم و همچنین یک نامه رسمی به آدرس شما ارسال شده لطفاً سریع آن را بخوانید وقتی او نامه را خواند مات و مبهوت ماند...دو ماه بعد وقتی خدمت سربازی را به اتمام رساند دیگر هیچ چیز جلو دار او نبود و آماده بود که با جین مبارزه ای جانانه داشته باشد به همین خاطر وارد تورنمنت پنجم شد.اما براستی چه اتفاقی ما بین این دو نفر رخ داده که به دشمنی با هم ادامه می دهند و متن آن نامه چه بوده که هوارانگ بعد از خواندن آن شوکه شد؟

نام : Marshall Law
استیل مبارزه : هنرهای رزمی
ملیت : امریکایی

اطلاعات تکمیلی : استاد هنرهای رزمی و تخصص در سر آشپزی.بعد از اینکه در حرفه رستوران داری موفق نبود ، به امید رسیدن به پول وارد تورنمنت چهارم شد اما در آنجا هم به توفیقی دست نیافت. دیگر پولی هم نداشت تا به خانه بازگردد در نهایت تصمیم گرفت در ژاپن بماند و در یک رستوران معروف چینی به کارگری مشغول شود.یک ماه بعد تلفنی از طرف همسرش به او شد که پسرش فارست ، موتور دوستش را گرفته تا تفریحی کند اما تصادف کرده است و مارشال هم باید پول هنگفتی بابت خسارت و صورتحساب بیمارستان بپردازد در نهایت مارشال به این نتیجه رسید که بهترین کار برای بدست آوردن پول ، شرکت در تورنمنت پنجم و برنده شدن می باشد. آیا او موفق خواهد شد پیروز این تورنمنت باشد ؟

نام : Christie Monteiro
استیل مبارزه : کاپویرا
ملیت : برزیلی

اطلاعات تکمیلی : کریستی در حال انتظار برای استقبال از پدربزرگش که پس از مدتی طولانی حبس قرار بود امروز آزاد شود. حالا او آزاد شده بود ، زندگی در زندان به پدر بزرگ او سخت گذشته بود به طوری که لاغر شدن را به وضوح میشد در او دید، کریستی به سرعت پدر بزرگش را به بیمارستان رساند چرا که به او گفته بودند پدر بزرگت دارای یک بیماری بدون درمان است و در صورتی که شانش یاری دهد حداکثر 6 ماه زنده خواهد بود و تنها راه علاج او تکنولوژی پیشرفته ای بود که در میشیما زایباتسو وجود داشت.چند روز بعد به کریستی خبر رسید که تورنمنت پنجم در شرف برگزاری است او هم تصمیم گرفت وارد تورنمنت شود بلکه بتواند پدر بزرگش را نجات بدهد. آیا او موفق خواهد شد؟

نام : Paul Phoenix
استیل مبارزه : جودو
ملیت : امریکایی

اطلاعات تکمیلی : از خود راضی و خشمگین ترین مبارز در جهان. این بار من فاتح این تورنمنت خواهم شد. او سعی بر این داشت تا شور مبارزه با کازویا را در خود تقویت کند رقیبی که در این 20 سال هرگز با او رو در رو نشده بود.در گذشته او عزم مبارزه با کازویا را داشت اما کوما مانع از اینکار او شد و پل همانند همیشه در برابر پافشاری کوما تسلیم شد.پل به این موضوع پی برد از زمانی که با کوما دوستی میکند اعتماد به نفس بیشتری پیدا کرده و بعدها که از کوما جدا شد دریافت که درس های زیادی را برای تبدیل شدن به یک مبارز بزرگ فراموش کرده است در نتیجه او شروع کرد به تمرین و تلاش تا دو ماه بعد او وارد تورنمنت پنجم شود اما با بودن رقیب هایی سرسخت و قدرتمند آیا او شانسی برای پیروزی داردنوع مطلب : بازی رایانه، عمومی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


جمعه 1 شهریور 1398 11:12 ق.ظ
nng2mop sildenafil tablets 100 mg <a href="http://sildenapharmacy.com/">Sildenafil http://sildenapharmacy.com/</a> natural female viagra pills walmart [url=http://sildenapharmacy.com/]why not try these out[/url]
چهارشنبه 9 مرداد 1398 12:43 ق.ظ

Nicely put, Thank you!
canada online pharmacies for men online pharmacy canada trust pharmacy canada reviews canada online pharmacy canadian pharmacy viagra canada pharmacies canada online pharmacy canadian pharmaceuticals stocks canada online pharmacies reviews canadian medications
دوشنبه 7 مرداد 1398 12:29 ق.ظ
rvlpujdcecsa cialis online pharmacy [url=https://justbookmark.win/story.php?title=want-healthy-skin-its-easy-with-these-tips#discuss]viagra canada no prescription free shipping[/url] cialis no prescription <a href="https://myspace.com/timerlentil1">cialis pharmacy</a>
یکشنبه 9 تیر 1398 12:30 ب.ظ
clbaakqemegd viagra 100mg price [url=http://northwestpharmacyph.com/]cialis/canada[/url] tadalafil india pharmacy <a href="http://northwestpharmacyph.com/">buying canadian viagra</a>
cheap cialis
یکشنبه 2 تیر 1398 10:55 ق.ظ
tmvqccxojbqp viagra for men [url=http://canadaviagravqcialis.com/]cialis canadian price 5mg[/url] online viagra prescription <a href="http://northwestpharmacyc.com/">cialis canadian price costco</a>
یکشنبه 2 تیر 1398 02:15 ق.ظ

Thank you. Awesome information.
cialis venta a domicilio cialis 5mg cialis 30 day trial coupon cialis official site look here cialis cheap canada cialis rckenschmerzen buying cialis on internet cialis generico postepay i recommend cialis generico cialis canada
شنبه 1 تیر 1398 09:13 ق.ظ

Nicely put, Appreciate it!
online prescriptions cialis cialis coupons cialis pills price each trusted tabled cialis softabs cialis daily dose generic cialis 5 mg schweiz bulk cialis we choice cialis pfizer india cialis diario compra what is cialis
جمعه 31 خرداد 1398 01:31 ق.ظ

Regards! I like this.
how to buy cialis online usa achat cialis en suisse ou acheter du cialis pas cher cialis prezzo di mercato click now buy cialis brand click here take cialis prescription doctor cialis low cost cialis 20mg acheter cialis kamagra cost of cialis cvs
پنجشنبه 30 خرداد 1398 05:35 ق.ظ

With thanks! Excellent information.
cialis efficacit cialis cuantos mg hay cialis kaufen no prescription cialis cheap we use it cialis online store buy generic cialis cialis online deutschland cialis 20 mg best price click now buy cialis brand buy original cialis
یکشنبه 26 خرداد 1398 04:40 ق.ظ

Seriously all kinds of very good material!
we recommend cialis info cuanto cuesta cialis yaho legalidad de comprar cialis how does cialis work cilas cialis prezzo in linea basso tadalafil costo in farmacia cialis cialis authentique suisse deutschland cialis online
شنبه 25 خرداد 1398 02:54 ب.ظ

Excellent write ups. Appreciate it.
cialis dosage amounts cialis 30 day trial coupon wow cialis 20 cialis coupons printable safe dosage for cialis cialis for daily use order a sample of cialis where do you buy cialis opinioni cialis generico cialis 5 mg funziona
جمعه 24 خرداد 1398 09:15 ق.ظ
canada drugs online http://viagralim.us canada drugs online !
Undeniably imagine that that you said. Your favourite reason appeared to be at the net the easiest thing to take into account of. I say to you, I certainly get irked while other people think about worries that they just do not recognise about. You managed to hit the nail upon the top as well as outlined out the entire thing with no need side effect , folks could take a signal. Will probably be back to get more. Thanks
پنجشنبه 23 خرداد 1398 07:48 ب.ظ

Thanks. A good amount of knowledge.

when can i take another cialis how do cialis pills work cialis prices sialis cialis generisches kanada cialis for sale south africa cialis pas cher paris cialis farmacias guadalajara cialis coupons cialis authentique suisse
چهارشنبه 22 خرداد 1398 04:44 ب.ظ

You actually expressed that terrifically.
buy cialis online canadian discount cialis cialis rezeptfrei cialis 20 mg cialis prices cialis from canada cialis 20 mg cut in half legalidad de comprar cialis canada discount drugs cialis click now cialis from canada
یکشنبه 19 خرداد 1398 10:49 ق.ظ

Hello! I'm at work browsing your blog from my new iphone 3gs! Just wanted to say I love reading your blog and look forward to all your posts! Keep up the superb work!
یکشنبه 19 خرداد 1398 05:27 ق.ظ

You stated this terrifically.
compare prices cialis uk cialis soft tabs for sale achat cialis en itali cialis super acti cialis 5mg prix cialis with 2 days delivery only now cialis for sale in us cialis coupon generic cialis with dapoxetine cialis 5 mg scheda tecnica
شنبه 18 خرداد 1398 03:59 ب.ظ

Just wish to say your article is as surprising. The clarity to your publish is just great and that i can suppose you're a professional in this subject. Well together with your permission let me to grasp your RSS feed to keep up to date with drawing close post. Thanks one million and please continue the rewarding work.
جمعه 23 فروردین 1398 01:12 ب.ظ

Cheers, I value this!
northwestpharmacy canada medication prices canadian cialis trusted pharmacy canada scam order canadian prescriptions online canadian prescription drugstore online canadian pharmacies pharmacy onesource pharmacy canadian prescriptions online serc 24 mg
جمعه 16 آذر 1397 03:34 ق.ظ

You actually reported it fantastically!
acheter du cialis a geneve overnight cialis tadalafil weblink price cialis acquistare cialis internet cialis generico online compare prices cialis uk cost of cialis cvs cialis preise schweiz cialis for sale south africa cialis pills in singapore
چهارشنبه 14 آذر 1397 12:59 ب.ظ

Point very well used!!
cialis price in bangalore chinese cialis 50 mg how do cialis pills work cialis 200 dollar savings card we recommend cialis best buy order cialis from india prix cialis once a da we like it cialis price generic cialis review uk cialis pas cher paris
چهارشنبه 14 آذر 1397 01:30 ق.ظ

Thanks a lot, Ample stuff!

purchasing cialis on the internet cialis en 24 hora cialis tadalafil online cialis 20mg canadian cialis cialis prezzo al pubblico opinioni cialis generico cialis kaufen bankberweisung callus cialis alternative
سه شنبه 13 آذر 1397 03:06 ق.ظ

Wow a good deal of amazing tips.
cheap cialis cialis 20mg cialis great britain cialis uk 40 mg cialis what if i take achat cialis en itali rx cialis para comprar cialis patent expiration cialis prices in england only best offers cialis use
دوشنبه 12 آذر 1397 02:02 ب.ظ

You made your point quite clearly!!
buy generic cialis chinese cialis 50 mg cialis 20 mg effectiveness we recommend cialis best buy link for you cialis price cialis pills how do cialis pills work cialis 10mg prix pharmaci dosagem ideal cialis cialis daily dose generic
دوشنبه 12 آذر 1397 02:49 ق.ظ

Thanks a lot, Loads of advice.

cialis 5 mg effetti collateral cilas buy cialis tadalafil 20mg precios de cialis generico order a sample of cialis generico cialis mexico prix cialis once a da cialis 5 mg effetti collateral tadalafilo
یکشنبه 11 آذر 1397 02:34 ق.ظ

Many thanks! Wonderful information!
cuanto cuesta cialis yaho cialis great britain cialis 30 day trial coupon cost of cialis per pill ou acheter du cialis pas cher cialis generique cialis professional yohimbe comprar cialis 10 espa241a cialis 20mg preis cf cialis alternative
شنبه 10 آذر 1397 02:08 ق.ظ

Nicely put, Thank you!
preis cialis 20mg schweiz cialis 30 day sample cialis generic cialis generico milano prix cialis once a da cialis lowest price cialis baratos compran uk prix de cialis cialis 5 mg funziona bulk cialis
جمعه 9 آذر 1397 03:01 ق.ظ

Awesome content. Thank you!
cialis coupons printable cipla cialis online wow cialis tadalafil 100mg cialis for sale south africa cialis rezeptfrei sterreich cheap cialis cialis online napol cialis for sale in europa free generic cialis we choice cialis uk
پنجشنبه 8 آذر 1397 03:43 ب.ظ

Many thanks, I enjoy it!
look here cialis order on line generic cialis levitra cialis efficacit deutschland cialis online generic cialis tadalafil click here cialis daily uk cialis generisches kanada cost of cialis cvs cialis great britain price cialis wal mart pharmacy
پنجشنبه 8 آذر 1397 03:38 ق.ظ

Awesome postings. Thanks!
cialis therapie wow look it cialis mexico order generic cialis online can i take cialis and ecstasy buy cialis generic cialis with dapoxetine cialis bula cialis super acti i recommend cialis generico buying cialis on internet
چهارشنبه 7 آذر 1397 03:07 ق.ظ

You said it perfectly..
we like it safe cheap cialis cialis daily we use it cialis online store purchasing cialis on the internet cialis generika in deutschland kaufen when can i take another cialis cialis bula prix de cialis ou trouver cialis sur le net cialis daily new zealand
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


نمایش نظرات 1 تا 30
 
 
برچسب ها
پیوندها
آخرین مطالب